מה הלקוחות שלנו אומרים?

לקוחות מספרים

יְהַלֶּלְךָ זָר וְלֹא-פִיךָ; נָכְרִי, וְאַל-שְׂפָתֶיךָ

אורנה הנחתה במהלך 2008 סדנאות לשיפור שירות בעיריית אשקלון. במהלך עבודתה הפגינה אורנה מקצוענות ברמה גבוהה בכל הקשור למיומנויות שירות ולהנחיית הקבוצות השונות. היא יודעת להתאים את עצמה לצרכים ולרמות של סוגי אוכלוסיה שונים. לאורנה יכולת לרדת לפרטים ולהעמיק בכל נושא כמו גם יכולת ראייה כוללנית וראיית השירות כחלק ממערכת בעלת משימות מגוונות, מגבלות כלכליות ארגוניות ופוליטיות. אורנה עבדה איתנו ועם גורמי העירייה בשיתוף פעולה מלא, מתוך שקיפות ונכונות לקבל משובים ולהתאים עצמה לדרישות השונות של הנהלת עיריית אשקלון. אנו נשמח להמשיך ולעבוד עם אורנה גם בעתיד.
תמי גלוב
סגנית מנהלת מפעם הדרום
התחלתי את התהליך הקמת העסק שלי בהבנה שאני רוצה ליצור בגדים שאנשים אוהבים ורוצים לקנות. רכשתי ידע בנושא עיצוב אופנה אך לא הבנתי כהלכה את החלק השני והחשוב של בניית עסק והוא השיווק והמכירות. כאן את אורנה נכנסת לתמונה והתחלת להדריך אותי ולקרב אותי אל לב ליבה של תעשיית האופנה, אל הצורך לשווק נכון ולשפר את תהליכי המכירה שלי. עזרת לי להבין את נושא תמחור הבגדים כך שאני לא אצא בהפסד ובכל זאת יהיו לי לקוחות מרוצים. התחלתי להבין את צרכי הלקוח. תוך כדי התערות עם אנשים מהתחום למדתי כי כשמעצבים בגדים יש לקחת בחשבון הן את העקרונות העיצוביים שלי והן את רצון הלקוחות ולעשות בהם שילוב שימשוך את הלקוחה הפוטנציאלית לקנות ממוצריי. הייעוץ המקצועי עזר לי לקפוץ מדרגה מהמקום בו הייתי ולפתוח בפני דלתות והבנות כיצד עסק בתחום האופנה אמור להתנהל, מהם הגורמים בשוק שיש להתייחס אליהם ועד כמה חשוב לדעת לשווק ולמכור. תודה רבה על כל עזרתך ותמיכתך. היית לי לעזר רב.
מיכל רצמן
Byme בגדי נשים
לפני כחצי שנה פתחתי יזמות הנותנת שרותי ניהול ההון האנושי לארגונים קטנים ובינוניים. אורנה סייע לי רבות כחונכת. היא עזרה לי להתמקד, להגדיר את מטרותי, ולשווק את עצמי בצורה יעילה. אורנה משלבת מקצועיות עם חום ואכפתיות. אני ממליץ עליה בחום כיועצת, חונכת ומאמנת אישי. אשמח לתת פרטים נוספים בטלפון.
דוד כהן
לקוח מרוצה
אורנה עבדה החל משנת 2018 ,כמנחה במסגרת פרויקט סדנאות הכוונה לחיילים משוחררים. ההדרכות הועברו על ידה בצורה מקצועית, מעמיקה, תוך יצירת עניין בקרב החניכים, הפעלתם ושימת דגש על דוגמאות שונות. אורנה הצליחה לקבל מהחניכים שיתוף פעולה מלא ולהביא אותם להישגים הרצויים. שביעות רצונם באה בהחלט לידי ביטוי במשובים המצוינים שהועברו על ידם בתום הסדנאות. אין לי ספק שכל ארגון אשר יבחר להעסיק את אורנה יזכה מהידע והניסיון המקצועי שלה שבהחלט יסייעו בפעילותו.
יפית בוכריס
מנהלת מכללת ALD
על פועלךבהדרכה ולימוד עובדי בזק נתניה, על נועם הליכותיך, הידע והמקצועיות שגילית בכל תקופת הלימודים, על כל אלה תבואי על הברכה.
צביקה קליינברג
בזק
אורנה הצטרפה כמרצה של לשכת הסחר המסחר והתעשייה חיפה והצפון. השתלבותה היתה מהירה וזאת עקב חריצותה. מעבר להיותה מרצה ברמה גבוהה, הינה אישיות נעימה וקופרטיבית ואנחנו ממליצים עליה בחום רב.
חיים וינר
לשכת המסחר

מעוניין לרשום המלצה?

השאר פרטים בעמוד צור קשר

מחפשים שינוי?

מרגישים תקועים? מעוניינים בכיוון חדש לעסק? לא מצליחים להניע עובדים? מעוניינים להפיק מעצמכם יותר?